Słupki z betonu architektonicznego

Proponowane przez nas elementy małej architektury miejskiej doskonale sprawdzają się w przestrzeni publicznej ze względu na ich wytrzymałość. Do ich produkcji stosujemy wyłącznie wysokogatunkowy materiał od sprawdzonych dostawców. Słupki parkingowe betonowe są więc odporne na uszkodzenia mechaniczne (np. ukruszenie, zarysowania, pęknięcia). Ponadto nie zniszczą ich nawet niesprzyjające warunki pogodowe. Nie przewróci ich wiatr, a długotrwały deszcz nie zmieni ich walorów wizualnych. Poza tym słupki betonowe okrągłe nie staną się łupem złodziei ze względu na ich wagę.

Słupki z betonu architektonicznego

Aktywne filtry

Chcesz wyznaczyć ciąg komunikacyjny, parking albo inną przestrzeń publiczną? Do tego celu idealnie nadają się słupki z betonu architektonicznego. W ofercie firmy Kęsbet dostępny jest duży wybór nowoczesnych elementów miejskiej architektury, spośród których z łatwością znajdziesz te najlepiej dostosowane do Twoich wymagań oraz wielkości i aranżacji terenu. Duży ciężar akcesoriów wpływa na ich stabilność, co utrudnia przewrócenie ich przez chuliganów. Nasze wyroby cechują się ponadto bardzo dobrą odpornością na wilgoć i ogień.

Czytaj więcej

Proponowane przez nas elementy małej architektury miejskiej doskonale sprawdzają się w przestrzeni publicznej ze względu na ich wytrzymałość. Do ich produkcji stosujemy wyłącznie wysokogatunkowy materiał od sprawdzonych dostawców. Słupki parkingowe betonowe są więc odporne na uszkodzenia mechaniczne (np. ukruszenie, zarysowania, pęknięcia i ścieranie). Ponadto nie zniszczą ich nawet niesprzyjające warunki pogodowe. Nie przewróci ich wiatr, a długotrwały deszcz i śnieg nie zmienią ich walorów wizualnych. Poza tym słupki betonowe okrągłe nie staną się łupem złodziei ze względu na ich wagę.

Słupki betonowe o szerokim zastosowaniu

Nowoczesne słupki wykonane z betonu architektonicznego to uniwersalny element strefy publicznej i prywatnej. Pozwalają uporządkować teren i wyznaczyć bezpieczne granice dla pojazdów i pieszych, np. nad rzeką czy innym akwenem. Idealnie nadają się do zabezpieczania placów i chodników przed wjazdem samochodów, wydzielania miejsc dla aut i wyznaczania innych obszarów o różnym przeznaczeniu, np. przed budynkami instytucji publicznej.

Elementy te są powszechnie instalowane wzdłuż chodników i alejek. Ich walory estetyczne i nowoczesny design sprawiają, że mogą być montowane nawet we wnętrzach. Słupki z betonu architektonicznego pomogą wyodrębnić np. ciągi komunikacyjne lub inny teren w budynkach zaaranżowanych w surowym, minimalistycznym stylu industrialnym.

Montaż słupków z betonu architektonicznego jest bardzo łatwy. W zależności od modelu można je przytwierdzić do podłoża za pomocą specjalnych prętów lub ustawić jako element wolnostojący. Istnieje też możliwość zamontowania w nich uchwytów na łańcuchy. Nasza oferta obejmuje betonowe elementy w wielu rozmiarach, kształtach i w różnorodnej stylistyce. Są dostępne w kolorze białym bądź szarym. Niektóre modele są wyposażone w taśmę odblaskową, dzięki którym są one lepiej widoczne dla kierowców o zmroku, w czasie deszczu albo śnieżycy.

Wykonujemy też zamówienia indywidualne, dopasowane do wytycznych klienta, co pozwala stworzyć niepowtarzalne produkty wpisujące się w miejską architekturę.