Kosze z betonu architektonicznego

Oferujemy wytrzymałe kosze betonowe na śmieci, wykonane z wysokogatunkowego betonu architektonicznego. Zastosowanie doskonałej jakości materiałów gwarantuje trwałość, solidność i użyteczność produktów na wiele lat.

Śmietniki betonowe pełnią nie tylko funkcję składowania śmieci i odpadów, ale także stanowią estetyczny, dekoracyjny element przestrzeni. Zwykle wkomponowuje się je w miejską architekturę. Są często montowane przy chodnikach, na przystankach, w parkach, na placach, parkingach, przed budynkami usługowo-handlowymi lub instytucjami.

Kosze z betonu architektonicznego

Aktywne filtry

Kosz z betonu archit. 40l. kod: 160

Beton architektoniczny

40 L. 

Wysokość- 61 cm

Szerokość- 45 cm

Długość- 45 cm

Waga- 180 kg

Cena zakupu obejmuje kolor podstawowy:

beton architektoniczny szary

Koszty transportu ustalane są indywidualnie.

979,08 zł

Ławka z betonu archit. z koszem 218x45 wys. 45 kod: 478

Beton architektoniczny

Wysokość siedziska: 45 cm

Szerokość elementów betonowych: 45 cm

Wymiary kosza: 45×45 wys. 61 cm

Długość listew: 160 cm

Długość całkowita: 218 cm

Waga około: 260 kg

Cena zakupu obejmuje kolor podstawowy:

beton architektoniczny szary

Koszty transportu ustalane są indywidualnie.

1 698,63 zł

Ławka z betonu archit. z koszem z daszkiem 218x45 wys. 45 kod: 478B

Beton architektoniczny

Wysokość siedziska: 45 cm

Szerokość elementów betonowych: 45 cm

Wymiary kosza: 45×45 wys. całkowita 80 cm, wys. bez daszku 60

Długość listew: 160 cm

Długość całkowita: 218 cm

Waga około: 265 kg

Cena zakupu obejmuje kolor podstawowy:

beton architektoniczny szary

Koszty transportu ustalane są indywidualnie.

2 201,70 zł

Solidne i wytrzymałe kosze betonowe świetnie sprawdzają się w miejscach, gdzie na co dzień przebywa dużo ludzi. Ze względu na swą trwałość mogą być bardzo często używane i codziennie opróżniane, ponieważ nie ma to wpływu na ich funkcjonalność i estetyczny wygląd. Dzięki szerokiej gamie produktów o różnych pojemnościach każdy klient może wybrać kosze z betonu optymalnie dopasowane do natężenia ruchu i liczby osób korzystających z nich każdego dnia.

Czytaj więcej

Uliczne kosze betonowe pomagają utrzymać w czystości teren publiczny. Są proste w montażu i łatwe w obsłudze. Służą nie tylko do składowania śmieci, ale stanowią też estetyczny element przestrzeni. Produkujemy je z wysokiej jakości betonu płukanego wykończonego kruszywem. W sprzedaży mamy też warianty z częściami drewnianymi, które dodają elegancji i oryginalności produktom. Oferujemy duży wybór śmietników w tradycyjnej kolorystyce oraz różnych rozmiarach i kształtach.

Nasz asortyment obejmuje klasyczne modele sześciokątne, a także wersje kwadratowe, okrągłe, ośmiokątne i inne. Proponujemy betonowe kosze na śmieci z pokrywą lub bez niej oraz z daszkiem bądź bez. Są one dostępne w wariancie z jednym lub kilkoma pojemnikami, pozwalającymi na segregację odpadów. W asortymencie mamy również modele uliczne z namalowanymi pasami w różnych barwach, na których możemy nanieść niemal dowolny napis, herb bądź nazwę miasta. To prosty sposób na ich spersonalizowanie i dostosowanie do identyfikacji wizualnej miejscowości.

Betonowe kosze na śmieci – solidny i funkcjonalny element otoczenia

Dzięki swej uniwersalności nowoczesne śmietniki Kęsbet doskonale wpisują się w architekturę miejską każdego rodzaju. Są niezastąpione w parkach, na przystankach, parkingach, przy chodnikach i na placach. Są często montowane przed szkołami, urzędami oraz innymi budynkami użyteczności publicznej i instytucjami. Stawia się je przed obiektami usługowo-handlowymi oraz w wielu innych miejscach. Stonowana, surowa kolorystyka i forma sprawiają, że kosz betonowy uliczny dobrze prezentuje się zarówno w zielonym otoczeniu ogródków działkowych i parków, jak i w centrum miasta czy przy ruchliwej ulicy.

Duży ciężar sprawia, że wyroby z betonu są stabilne i solidne. Nie przewróci ich wiatr ani człowiek, co pozwala chronić je przed działaniami złodziei. Ze względu na swą masę nie wymagają przykręcania ani kotwienia. Każdy betonowy kosz na śmieci ma w środku metalowy wkład ocynkowany, który umożliwia łatwe opróżnianie. W nich znajdują się praktyczne popielnice, zwiększające użyteczność produktów i ułatwiające ich wyjęcie ze śmietnika. Dzięki trwałej konstrukcji nasze pojemniki mogą być opróżniane nawet codziennie, bez obaw o utratę walorów użytkowych czy wizualnych wynikających z częstego stosowania.

Elegancki kosz betonowy uliczny

Nasze produkty są odporne na warunki atmosferyczne oraz wysokie i niskie temperatury. Silne nasłonecznienie, grad, deszcz czy śnieg nie wpływają w żaden sposób na ich użyteczność oraz estetyczny wygląd. Zaletą ulicznych koszy na śmieci jest też bardzo dobra wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania i ścieranie. Nie wymagają one odświeżania ani konserwacji. To wszystko sprawia, że śmietniki betonowe zachowują swą estetykę na wiele lat.

Wygląd stanowi zresztą jedną z ważniejszych zalet śmietników Kęsbet. Wykorzystanie doskonałej jakości materiałów, staranność produkcji i dbałość o detale sprawiają, że nasze kosze betonowe uliczne są tak estetyczne. Kolorowe pasy albo części drewniane pozwalają nam tworzyć oryginalne, wysoce dekoracyjne elementy terenu. Minimalistyczny wygląd powoduje, że świetnie wpisują się w dowolną przestrzeń miejską. Pojemniki na śmieci pasują zarówno do nowoczesnych osiedli, jak i klasycznych kamienic.

W naszej ofercie znajdziesz bogatą gamę modeli śmietników ulicznych z betonu Kęsbet. Ponadto możemy wykonać również zamówienia indywidualne, według projektu klienta. Służymy też poradą w zakresie wyboru pojemników na śmieci najlepiej dostosowanych do konkretnego otoczenia.