Leżaki miejskie

Produkujemy solidne leżaki betonowe, które są oferowane w dwóch wariantach: z listwami z drewna świerkowego i bez listew. Nasze leżaki betonowe znajdą swoje zastosowanie nad zbiorkiem wodnym, w ogrodzie czy w centrum miasta. Dobrze wyprofilowany kształt leżaków betonowych umili odpoczynek i relaks każdemu użytkownikowi.

czytaj więcej

Wygoda i design łączą się w naszych projektach w jedną idealną formę. Każdy leżak betonowy w ofercie sklepu Kęsbet jest wykonany z dużą dbałością o każdy szczegół. Bierzemy pod uwagę wiele czynników, by wykorzystanie naszych produktów na wolnej przestrzeni było jak najbardziej funkcjonalne i estetyczne. Piękne płynące kształty wpisują się w różnego rodzaju otoczenie – czy będzie to zabudowana przestrzeń miejska, czy bardziej naturalny krajobraz parku lub ogrodu.

Wysokojakościowe i solidne betonowe leżaki

Każdy leżak betonowy dostępny w naszym sklepie charakteryzuje się dużą wytrzymałością materiału na różnego rodzaju zjawiska atmosferyczne, niezależnie czy wybierzemy model z listwami, czy bez nich. Tego typu elementy małej architektury są również narażone na uszkodzenia mechaniczne, ze względu na swój mocno użytkowy charakter. Mając to na względzie, tworzymy solidne konstrukcje z wysokojakościowych materiałów. Użyty beton, drewno i elementy łączeniowe są sprawdzone i świetnie zachowują się w tak wymagających okolicznościach. W modelu, gdzie znajdziemy drewniane listwy, są one zabezpieczone podwójnym olejowaniem, co skutecznie będzie chroniło je przed deszczem czy śniegiem.

Leżak betonowy – elegancki element do przestrzeni miejskiej i ogrodowej

Wizja funkcjonalnych i designerskich miast i ogrodów napędza naszą firmę do tworzenia unikalnych rozwiązań. Betonowe leżaki nie tylko świetnie wyglądają, ale pełnią funkcję wypoczynkowo-rekreacyjną. Ich wygląd jest starannie zaprojektowany zgodnie z nowoczesnymi trendami. Uproszczona, zgrabna i smukła forma łączy się z solidną konstrukcją i masą, które sprawiają, że leżaki są stabilne i mocne. Zachowują swój świeży wygląd przez długi czas, dzięki swojej odporności na niesprzyjającą pogodę, ale też zmieniające się trendy. Ich uniwersalny i minimalistyczny kształt sprawia, że będą się pięknie prezentować i przez wiele sezonów nie wyjdą z mody. Dodatkowo duży wybór rodzajów betonu daje możliwość znalezienia oryginalnego modelu dla siebie.

Leżaki miejskie, parkowe, betonowe

Aktywne filtry

Leżak betonowy 164x70 wys. 83 kod: 459

Wysokość: 83 cm

Długość: 164 cm

Szerokość: 70 cm

Waga: 640 kg

Cena zakupu obejmuje kolory podstawowe:

grys granitowy- grys sjenitowy- kamień rzeczny barwiony na czerwono- kamień rzeczny- amfibolit barwiony na czarno- beton zacierany szary- beton zacierany grafitowy

Koszty transportu ustalane są indywidualnie.

2 115,60 zł
Podgląd

Leżak betonowy z listwami 164x70 wys. 83 kod: 459B

Z listwami

Wysokość: 83 cm

Długość: 164 cm

Szerokość: 70 cm

Waga: 640 kg

Cena zakupu obejmuje podstawowe kolory betonu:

grys granitowy- grys sjenitowy- kamień rzeczny barwiony na czerwono- kamień rzeczny- amfibolit barwiony na czarno- beton zacierany szary- beton zacierany grafitowy

Koszty transportu ustalane są indywidualnie.

2 998,74 zł
Podgląd