NOWA ODSŁONA SKLEPU

NOWA ODSŁONA SKLEPU

NOWA ODSŁONA SKLEPU „ARTGARDEN MAŁA  ARCHITEKTURA OGRODOWA”

Po krótkiej przerwie technicznej sklepu wracamy do Państwa w nowej odsłonie jako e-sklep firmy „KĘSBET”- producenta małej architektury miejskiej. Rozbudowaliśmy nasz sklep o nowe kategorie aby zakupy były w pełni kompleksowe dla klienta. Oferowane produkty pochodzą bezpośrednio od producenta małej architektury miejskiej co jest dodatkowym atutem, gdyż daje to możliwość wykonania zamówienia wg indywidualnych potrzeb klienta, inwestora czy architekta krajobrazu.

BOGATA OFERTA ELEMENTÓW MAŁEJ ARCHITEKTURY MIEJSKIEJ

Oprócz elementów betonowych takich jak donice betonowe, kosze betonowe, słupki parkingowe betonowe, grille betonowe ogrodowe oraz stojaki na rowery, oferujemy Państwu kule betonowe, leżaki betonowe, ławki betonowe z oparciem lub bez oparcia a także stoły betonowe do gry i rekreacyjne.
Wprowadziliśmy nowe produkty w kategorii beton architektoniczny, który jest obecnie bardzo modny w miejskiej architekturze betonowej. Posiadamy solidne i efektowne ławki z betonu architektonicznego, słupki z taśmą odblaskową z betonu architektonicznego, kosze z popielnicą z betonu architektonicznego, kule różnej średnicy z betonu architektonicznego i donice w oryginalnych kształtach jak trójkąt, rozgwiazda z betonu architektonicznego. Elementem wyróżniającym produkty wykonane w technologii beton architektoniczny jest jego nietuzinkowość, nieramowość oraz oryginalna struktura, dzięki czemu znajduje on swoje zastosowanie w różnych aranżacjach przestrzeni miejskich, parkowych i ogrodowych.

Wszystkie komentarze

Leave a Reply