„WITAJ WIOSNO!”

„WITAJ WIOSNO!”

„WITAJ WIOSNO!” MILE SPĘDZONY CZAS PRZY GRILLU BETONOWYM

„Przyszła wiosna piękna i radosna, przyszła wiosna już, ptaszki ćwierkają, gniazda szukają - wiosna, wiosna już!”

Mimo jesiennej pogody za oknem fragment tego pięknego wiersza wprowadza nas w wiosenny, ciepły, miły nastrój. To idealny czas na wiosenne porządki w ogrodzie, domu i w nas samych. Szukając bodźców, które umilą nam czas zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

DONICE BETONOWE, DONICE Z BETONU ARCHITEKTONICZNEGO

Proponujemy donice z betonu płukanego lub architektonicznego, w których można posadzić piękne kolorowe rośliny. Donica obsadzona kwiatami, bylinami, krzewami ozdobi nasz taras, balkon, miejsce odpoczynku w ogrodzie, doda uroku, napawając nasze oczy pięknem.

GRILLE OGRODOWE BETONOWE

Obok donic betonowych można postawić grilla betonowego ogrodowego, w którym można upichcić fajny, smaczny, kolorowy obiad. Nasze grille są solidne, odporne na warunki atmosferyczne, wysoką temperaturę. Posiadają schowek na brykiet a ruszt jest regulowany w 3 poziomach.

KULE BETONOWE

Kule betonowe wykonane z betonu architektonicznego lub betonu płukanego dostępne w różnych średnicach: 50cm, 40cm, 30cm, 20cm wspaniale wkomponują się w zieleń, są piękną ozdobą ogrodu. Kule betonowe mogą posłużyć także jako słupek zaporowy lub element odgradzający różne przestrzenie miejskie, parkowe, ogrodowe.

Wszystkie komentarze

Leave a Reply